Нема производи во вашата кошничка.

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Fit U Појас за половина

Photo
Video

Wellneo® Fit U Појасот за половина ќе ви помогне да го трансформирате телото и да добиете стомачни мускули по кои сите ќе се вртат. Овој ефикасен појас за половина ќе ја обликува вашата силуета со поттикнува потење за време на вежбањето. Препорачуваме да го комбинирате со Wellneo® Fit U Хеланките за целосно искуство кое ќе ви го гарантира летното тело кое секогаш сте го посакувале.

Fit U Појас за половина
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 3
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo® Fit U Појасот за половина ќе ви помогне да го трансформирате телото и да добиете стомачни мускули по кои сите ќе се вртат. Овој ефикасен појас за половина ќе ја обликува вашата силуета со поттикнува потење за време на вежбањето. Препорачуваме да го комбинирате со Wellneo® Fit U Хеланките за целосно искуство кое ќе ви го гарантира летното тело кое секогаш сте го посакувале.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Постигнете ги вашите цели со леснотија

Сфаќаме дека постигнувањето на фитнес целите е тешко, особено во последните неколку месеци. Со Wellneo® Fit U Појасот за половина, можете брзо да го тонирате телото и да согорите дополнителни калории. Комбинирајте го со  Wellneo® Fit U Хеланките кои се опремени со EMS уред кој го покрива јадрото на телото (задникот, горниот дел на нозете и стомакот).

Wellneo Fit U Waist

Еве што го прави Wellneo® Fit U Појасот толку одличен производ:

 • Нуди брз и лесен начин за слабеење, обликување и тонирање на мускулите
 • Изработени од висококвалитетен материјал кој поттикнува потење
 • Лесен е и удобен и овозможува слободно движење додека вежбате
 • Fit U Појасот може да се комбинира со EMS за брзо и ефикасно обликување на стомакот
 • Само15-30 минути дневно користење обезбедува одлични резултати
Wellneo Fit U Waist

Како функционира Wellneo® Fit U појасот?

Wellneo® Fit U Појасот ви помга полесно да се потите без посета на фитнес центар. Појасот за половина е изработен од растеглив материјал кој се обвиткува околку половината и обезбедува одлична удобност. Овој појас ќе држи се на место додека во исто време ќе ве придружува до постигнување на посакуваниот рамен стомак.

 • Wellneo Fit U Waist

  Активно вежбање

 • Wellneo Fit U Waist

  Мрзливо вежбање

Флексибилна удобност, нежна со кожата

Благодарение на материјалот кој се растега и има висок квалитет, Wellneo® Fit U Појасот за половина нуди флексибилна, мека удобност, нежна со кожата. Неговата тајна лежи во сребрената облога, материјал кој произведува топлина и е лесен и поефикасен од стандардниот неопрен. Отпорен е на ветер и дожд, овој појас е отпорен на триење, што го прави неверојатно траен. Кога ќе дојде време за перење, само ставете го во машината за перење.

Wellneo Fit U Waist

Комбинирајте го со Wellneo® Fit U Хеланките за најдобри резултати

Wellneo® Fit U Хеланките, достапни посебно, со EMS (тоа е електромускулна стимулација) уред кој произведува електрични импулси преку 4 гелни подлоги. EMS уредот ви овозможува да се впуштите во длабока, интензивна мускулна контракција без всушност да вежбате. Најдоброто е тоа што телото не ја знае вистината помеѓу своеволна контракција и електрично стимулирана.

Бројни истражува ја поврзуваат EMS со развивање на мускули, тонирање и зголемување на протокот на крвата за побрзо закрепнување.

Wellneo Fit U Waist

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.