Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Серум за депилација

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Wellneo ви го претставува Серумот за безболна депилација. Составен е од природни билни масла, лесно се апсорбира и го отстранува непријатното чувство за време на депилацијата и помага во намалува на иритациите по неа. Може да се користи на нозете, бикини делот, пазувите и рацете за попријатна депилација.

Серум за депилација
590,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo ви го претставува Серумот за безболна депилација. Составен е од природни билни масла, лесно се апсорбира и го отстранува непријатното чувство за време на депилацијата и помага во намалува на иритациите по неа. Може да се користи на нозете, бикини делот, пазувите и рацете за попријатна депилација.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Wellneo ви го претставува Серумот за безболна депилација. Составен е од природни билни масла, лесно се апсорбира и го отстранува непријатното чувство за време на депилацијата и помага во намалува на иритациите по неа. Може да се користи на нозете, бикини делот, пазувите и рацете за попријатна депилација.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star