Нема производи во вашата кошничка.

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Подлога за истегнување и масажа

Photo
Video

Достигнете зен со Wellneo Подлогата за истегнување и масажа, врвна подлога за масажа дизајнирана да имитира јога растегнувања и спирални движења во форма на „S“. Оваа подлога ќе ве опушти и ќе ја подобри вашата флексибилност и ќе ви понуди моментални резултати во опуштање на напнатоста на мускулите на рамената, грбот, колковите, додека истовремено ќе го намали стресот и ќе го смири умот.

Подлога за истегнување и масажа
14.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Достигнете зен со Wellneo Подлогата за истегнување и масажа, врвна подлога за масажа дизајнирана да имитира јога растегнувања и спирални движења во форма на „S“. Оваа подлога ќе ве опушти и ќе ја подобри вашата флексибилност и ќе ви понуди моментални резултати во опуштање на напнатоста на мускулите на рамената, грбот, колковите, додека истовремено ќе го намали стресот и ќе го смири умот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Почестете се со неверојатна масажа

Дали на вашето тело му е потребно разгалување, но вие сте презафатени за јога час? Доколку често посакувате масажа на грбот по долг ден, можеби ќе сакате да се впуштите во неверојатна масажа во удобноста на вашиот дом.  Оваа Wellneo Подлога е совршениот партнер за сесии опуштена масажа кои ќе ве опуштат и ќе придонесат за целокупното здравје и фитнес подготвеност. 

Исто како јога

Со форма да одговара на вашиот 'рбет, Wellneo Подлогата за истенување и масажа и врвна подлога со модерн дизајн на преклопување за лесен транспорт и складирање. Има вградени воздишни џебови кои се надувуваат и издувуваат во серија, нежно истегнувајќи го вашето тело на природен начин, имитирајќи ги спиралните јога движења и фокусирајќи се на деловите од телото кои се погодени од долго седење или стоење. Дизајниран за да ја подобри флексибилноста, овој врвен производ од Wellneo, ја намалува болката во мукулите и овозможува моментални резултати во рамената, грбот и колковите. Едноставно опуштете се и почувствувајте како исчезнува напнатоста!

Совршено дополнување на дневното вежбање

Овој неверојатен додаток лесно може да стане дел од секојдневното веќбање бидејќи го елиминира заморот, што овозможува побрзо заздравување од повреди на мускулите и зглобовите. Уживајте во предностите на длабинска масажа која ќе му помогне на вашиот 'рбет да го одржи правилното држење!

Опуштачка масажа за сите пригоди

За да ви гарантира максимална ефикасност, Wellneo Подлогата вклучува 4 претходно подготвени програми со прилагодлив интензитет::

  • Програм за истенување 
  • Програм за опуштање 
  • Програм за намалување на напнатоста во рамената, колковите и долниот дел на грбот
  • Мобилизирачка програма за зголемување на енергијата и зголемувањена циркулацијата

Секоја сесија трае 20 минути а вие можете лесно и брзо да ги менувате програмите благодарение на рачниот далечинску управувач. Сѐ што треба да направите е да го изберете програмот кој одговара на вашите моментални потреби, да ги затворите очите и да се опуштите!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.