Нема производи во вашата кошничка.

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Појас за поддршка на коленото

Photo
Video

Wellneo® Појасот за поддршка на коленото е едноставно и ефикасно решение за недубноста во колената. Нуди поддршка, стабилност и удобност и не ги ограничува вашите движења.

Појас за поддршка на коленото
1.190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 8
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo® Појасот за поддршка на коленото е едноставно и ефикасно решение за недубноста во колената. Нуди поддршка, стабилност и удобност и не ги ограничува вашите движења.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Поддршка и олеснување за вашите колена

Се сеќавате на чувството кога можевте слободно да се движите без неудобност? Танцувавте, спортувавте и скокавте по скалите со леснотија? Решението доаѓа во форма на Wellneo® Појасот за поддршка на коленото, едноставно и ефикасно решение кое ќе ви понуди поддршка за колената и ќе ја олесни напнатоста. Лесен е, флексибилен и не ја ограничува слободата на движење, како некои други помагала

Wellneo Knee Support

Како фунцкионира Wellneo Појасот за поддршка на коленото?

Wellneo® Појасот за поддршка на коленото не е обичен еластичен појас. Тој е дизајниран да биде најудобниот појас за колено на пазарот. Изработен е од меки материјали ко се толку удобни што ќе заборавите дека го носите. Но, вистинската тајна лежи внатре во производот, каде што има стратешки поставен магнет.

Wellneo Knee Support

Карактеристики на производот

 • Ја намалува непријатноста во колената
 • Лесен и флексибилен
 • Една големина одговара на сите
 • Удобен за носење
 • Нуди поддршка, стабилност и удобност
 • Ја подобрува флексибилноста на зглобовите
 • Може да се носи под облеката
Wellneo Knee Support

Живејте подобар живот

 • Wellneo Knee Support

  Започнете повторно да играте тенис како Роџер Федерер.

 • Wellneo Knee Support

  Одете на планинарење, прошетка која ја планирате веќе долго време.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.