Нема производи во вашата кошничка.

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Supreme Blade Wet&Dry Апарат за отстранување влакна

Photo
Video

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry е иновативен апарат со револуционерен дизајн на сечилото, за нежно и ефикасно отстранување на влакната од телото и лицето. Дизајнот на сечилото овозможува тој да работи во две насоки, за удобна и безболна употреба без креми за бричење или вода.

Supreme Blade Wet&Dry Апарат за отстранување влакна
1.590,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 7
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry е иновативен апарат со револуционерен дизајн на сечилото, за нежно и ефикасно отстранување на влакната од телото и лицето. Дизајнот на сечилото овозможува тој да работи во две насоки, за удобна и безболна употреба без креми за бричење или вода.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Брзо отстранете ги несакните влакна

Отстранувањето на влакната може да биде болно, сите го знаеме тоа. Со ова напредно сечило и двојниот систем за заштита, Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry го менува поимот болка, бидејќи ги отстранува влакната инстантно и безболно. Со неговите повеќенаменски додатоци, вашата кожа ќе изгледа мека и прекрасна од глава до пети.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Карактеристики на производот:

 • Уникатно сечило со повеќе од 200 контакти за отстранување влакна
 • Додатоците може да се мијат под вода
 • Систем за двојна заштита - со облога која лесно се лизга и го прави апаратот лесен за користење без исеченици
 • 3 додатоци за бричење, потстрижување на веѓите и отстранување на влакната од лицето
 • Нежен за сите видови кожа
 • Соодветен за сува и влажна кожа
 • Безжичен и се полни со УСБ кабел
 • Нема повеќе влечење, исеченици или иритации
Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

3 додатоци за целосен третман на телото

Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry е создаден за нова технологија и дизајниран за удобно и безболно отстранување на влакната со 3 видови на додатоци.

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  За лице

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  За тело

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  За веѓи

Безбедно исечете и избричете ги влакната од глава до пети

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Пазуви

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Нозе

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Лице

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Раце

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Бикини зона

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Веѓи

Пренослив и практичен

Овој прекрасен дизајн на Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry не е само стилски, туку и одлично одговара во раката и ги следи линиите на телото и лицето со екстремна прецизност. Отпорен е на вода и лесно се чисти - сè што треба е да го исплакнете сечилото или другите додатоци со вода.

Има неверојатно лесен дизајн и е практичен за складирање дома или за носење со вас додека патувате. Чувствувајте се удобно си мека и мазна кожа во секое време, секаде.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Резервно сечило

Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry Резервното сечило се состои од една глава со сечило и служи како замена за Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry. Иако е дизајниран со долготрајност на ум, редовната замена на сечилото ви овозможува оптимални резултати. Промената се препорачува најмалку еднаш годишно, за најдоброто искуство. Можете да го најдете резервното сечило на нашата страница.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Чувствувајте се удобно

Ако барате ефикасен апарат кој ќе ја заврши работата, ова е тоа. Благодарение на неговиот дизајн тој ги следи вашите линии, особено пазувите и бикини зоната. Може да се користи на сува и влажна кожа и во секое време. Со 3-те додатоци и одличната цена, тој е одличен избор за сите кои сакаат безгрижно лето.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ilievska

www.wellneo.com.mk

Daniela
Superrr eee I prakticen

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.