Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Supreme Апарат за измазнување на пети

Photo
Video

Wellneo® Апаратот за измазнување на пети безбедно ќе ја отстрани тврдата, груба и сува кожа за моментално масни и прекрасни стапала. Специјалната рачка со сад кој се вади го намалува нередот од мртва кожа. Не само што е еден од најефикасните електрични апарати за измазнување на пети, туку и е еден од најстилските. Совршен за секој кој асака совршен изглед.

Supreme Апарат за измазнување на пети
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo® Апаратот за измазнување на пети безбедно ќе ја отстрани тврдата, груба и сува кожа за моментално масни и прекрасни стапала. Специјалната рачка со сад кој се вади го намалува нередот од мртва кожа. Не само што е еден од најефикасните електрични апарати за измазнување на пети, туку и е еден од најстилските. Совршен за секој кој асака совршен изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мазни стапала секаде и секогаш

Wellneo® Апаратот за измазнување на пети е апарат кој работи на батерии, па можете безбедно и лесно да го користите кога и каде и да сте. Има моќен мотор кој генерира неверојатни 10500 RPM (вртежи во минута) кои успешно ќе ја отстранат мртвата кожа и ќе ги измазнат распуканите пети. Wellneo® Апаратот за измазнување на пети ќе направи да се чувстувате прекрасно и подготвени за нови авантури.

Wellneo Supreme Callus Remover

Прилагоден за вашите потреби со 2 ролери

Wellneo® Апаратот за измазнување на пети доаѓа со 2 ролери, секој наменет за различни видови на грубост на кожата. Едниот е одличен за редовна употреба, додека другиот ќе се погрижи за тврдата кожата која никако да исчезне. Изберете го ролерот кој ви е потребен за да ги постигнете совршените резултати. Бидејќи ролерите со употреба се трошат, треба редовно да ги заменувате. Кога ќе дојде време, за вас достапни се Wellneo® Додатоците за Апарат за измазнување на пети.

Wellneo Supreme Callus Remover

Мазни и прекрасни стапала без неред

Благодарение на неговиот специјален дизајн и сад кој се вади и празни, Wellneo® Апаратот за измазнување пети ќе зароби поголем дел од мртвата кожа и ќе остави помалку прашина наоколу. Рачката го прави овој апарат еден од најстилските електрични апарати за пети на пазарот, совршен за покривање на поголем дел од вашите стапала, како петата.

Wellneo Supreme Callus Remover

Пред и потоа

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  Пред користење на Wellneo® Апаратот за измазнување на стапала

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  По користење на Wellneo® Апаратот за измазнување на стапала

Додатоци кои ги добивате

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  За неодамна појавена сува кожа и редовна грижа за стапалата

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  За сува и дебела кожа, која тешко се отстранува

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  Сад кој се вади и празни за помалку неред наоколу

Карактеристики на производот

 • Ја измазнува грубата и сува кожа
 • Помеки и помазни стапала
 • Има 2 минерални ролери
 • Соодветна за сува и влажна употреба
 • Работи на батерии
 • Лесно се користи
Wellneo Supreme Callus Remover

Вашите стапала заслужуваат нега

Нашите стапала работат напорно секој ден, бидејќи тие ја носат тежината на целото телото, нѐ движат и нѐ држат стабично. Тие го заслужуваат вашето внимание. Со Wellneo® Апаратот за измазнување на стапала, можете да се ослободите од грубата и тврда кожа на стапалата со леснотија, да се чувствуват еенергично, самоуверено и подготвени за босите летни денови.

Wellneo Supreme Callus Remover

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star