Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Triple Action Beauty 3 во 1 Апарат за нега на телото

Photo
Video
-44%

Wellneo Triple Action Beauty е новиот неопходен апарат за убавина во вашето семејство. Вклучува 3 додатоци за целосна нега на телото: депилатор со пинцети, отстранувач на влакна и измазнувач на стапала. Има ергономски дизајн, компактна големина и батерија која може да се полни, со што претставува апарат кој секоја жена треба да го има во својата чанта.

Специјална понуда со ПОДАРОК Wellneo Серум за намалување на болка при депилација!
Triple Action Beauty 3 во 1 Апарат за нега на телото

Редовна цена: 3.580,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Triple Action Beauty е новиот неопходен апарат за убавина во вашето семејство. Вклучува 3 додатоци за целосна нега на телото: депилатор со пинцети, отстранувач на влакна и измазнувач на стапала. Има ергономски дизајн, компактна големина и батерија која може да се полни, со што претставува апарат кој секоја жена треба да го има во својата чанта.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сè што ви е потребно за мека и нежна кожа

Wellneo Triple Action Beauty е производ кој сте го чекале долго – со 3 дополнителни додатоци, буквално е сè што ви е потребно за лична нега и убавина. Употребете го додатокот за депилација за мазна кожа дури и до 4 недели или пак делот за брзо отстранување (бричење) на влакна. И за нежни и меки стапала, тука е двојниот додатокот за измазнување.

Идеално мазна кожа

Wellneo Triple Action Beauty додатокот за депилација има 30 пинцети со кои брзо и ефикасно ќе ги отстраните влакната од самиот корен – ова значи дека ќе имате дури до 4 недели идеално мазна кожа! Кога повторно ќе пораснат нови влакна, тие ќе бидат помеки и помали така што наредниот третман ќе биде многу полесен и поефикасен.

Брз отстранувач на влакна (брич)

За брзо и лесно отстранување на влакната употребете го додатокот брич. Бричењето е најбрз и најлесен начи да се отстранат несаканите влакна, доколку не сакате да почекате тие да пораснат за депилација. Едноставно за само неколку секунди ќе имате мазна и убава кожа.

Ефикасен измазнувач на стапала

Додатокот за измазнување на стапалата е одлично решение и за мажи и за жени. Минералната глава на ролерот е дизајнирана за сува и мокра употреба во бањата или под тушот, а вашите стапала секогаш ќе бидат средени и привлечни.

Се полни за лесно носење насекаде

Wellneo Triple Action Beauty Апаратот има ергономски дизајн кој совршено „легнува“ на вашата дланка. Може да се полни и батеријата трае и до 35 минути употреба. Идеален апарат кој можете да го понесете насекаде со вас.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star