Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Zoom Vision Очила за зголемување

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Дали ви се случува често да мора да читате мал фонт или пак да работите со многу мали предмети, како игла? Ви ги претставуваме Zoom Vision - очилата за зголемување, со кои предметите ќе ги гледате и до 160% зголемени!
Со секој Zoom Vision пакет добивате и ПОДАРОК модерни очила за сонце.

Top Shop Zoom Vision Очила за зголемување
1.290,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Дали ви се случува често да мора да читате мал фонт или пак да работите со многу мали предмети, како игла? Ви ги претставуваме Zoom Vision - очилата за зголемување, со кои предметите ќе ги гледате и до 160% зголемени!
Со секој Zoom Vision пакет добивате и ПОДАРОК модерни очила за сонце.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Олеснете си го читањето и сите други бврски кои бараат прецизност со помош на очилата кои зголемуваат и до 160%

Дали се измачувате додека читате мал фонт на лекарствата? Потребно ви е многу времеда го протнете конецот во иглата?

Ви ги претставуваме Zoom Vision, очилата за зголемување кои ги зголемуваат предметите и до 160%, го избиструваат вашиот поглед и ви ја олеснуваат работата.

Делува како лупа но сега рацете ви се слободни

Обидете се со едната рака да ја држите лупата, а со другата нешто да поправите - тоа е невозможно!

Но со Zoom Vision ова нема да ви претставува проблем затоа што и двете раце ќе ви бидат слободни.

 • Користете ги додека читате весник

 • Или додека го користите мобилниот телефон

Идеален за задачи за кои е потребна прецизност

Zoom Vision е практичен за многу видови на проекти во вашиот дом и на работа. Користете го додека шиете, читате, или пак менувате мали батерии на рачен часовник или помагала за слушање, за поправање накит и многу повеќе.

 • Шиење

 • Изработка на нокти

 • Хоби

 • Поправки

Носете ги и над очила со диоптер

Флексибилните, лесни Zoom Vision очила можат да се носат и над очилата со диоптер, леќи или пак очила за сонце.

Подарок: Очила за сонце

Zoom Vison очилата за зголемување

 • нудат 160% зголемување
 • се носат над очила со диптер
 • се долготрајни и квалитетни
 • се флексибилни, лесни
 • имаат нелизгачка подлога околу носот
Со секој Zoom Vision пакет добивате и подарок, модерни очила за сонце.
Дополнителни информации

Во комплетот добивате:

 1. 1x Zoom Vision - очила за зголемување
 2. 1x платнена кутија
 3. 1x очила за сонце
 4. 1x пластична кутија
1
2
3
4

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star